Manisa FK Futbol Okulları kayıtlarımız ve eğitimlerimiz başladı

Geleceğin yıldızlarının yetiştiği ve yetenekli oyuncuların keşfedildiği Manisa Futbol Kulübümüzün Futbol Okulları ve Kaleci Okulu kayıtları başladı. Futbol Okullarımız ve Kaleci Okulumuz, eğitimlerine 8 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.

Son dönemde Akademisinden çıkardığı ve Türk futboluna kazandırdığı isimlerle dikkat çeken Manisa Futbol Kulübümüzün Futbol Okulları kayıtları başladı. 5-14 yaş arasındaki sporcuların kayıt yaptırabileceği Futbol Okullarımız, Manisa merkezde bulunan 5 sahada hizmet verecek. 8 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan Futbol Okullarımızın kayıt ücreti ise 500 TL. Kayıt yaptırmak isteyen futbolcu adayları kayıt için; Fatih Anadolu Lisesi Halı Sahası’nda bulunan kayıt bürosuna danışabilir veya 0532 781 63 83 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Kaleci Okulumuzda da kayıtlar başladı

Manisa Futbol Kulübümüz, yetenekli kaleci adaylarını Türk futboluna kazandırmak için de çalışmalarını başlattı. 5-14 yaş arasındaki sporcuların kayıt yaptırabileceği Kaleci Okulumuz, 8 Temmuz Pazartesi günü Polinas Meslek Lisesi Halı Sahası’nda eğitimlerine başlayacak. Kaleci Okulumuzun kayıt ücreti ise 600 TL. Kaleci Okulumuzun kayıtları için; Fatih Anadolu Lisesi Halı Sahası’nda bulunan kayıt bürosuna danışabilir veya 0532 781 63 83 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.