Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan’dan Spor Bakanı Kasapoğlu’na Ziyaret
Manisa Futbol Kulübümüzün Başkanı Mevlüt Aktan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa AK Parti Milletvekilleri Murat Baybatur,  İsmail Bilen,  Semra Kaplan Kıvırcık,  Mehmet Ali Özkan, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Soma Belediye Başkanı…
Antrenman Günlüğü: 30 Haziran 2020
Manisa Futbol Kulübümüz, Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. İki grup halinde salonda gerçekleşen antrenmanımızda kuvvet çalışması yapıldı.
Antrenman Günlüğü: 29 Haziran 2020
Manisa Futbol Kulübümüz, Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bugün gerçekleştirdiği çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. Sabah gerçekleşen antrenmanımız rejenerasyon koşusuyla başladı, core antrenmanıyla sona erdi. Isınma hareketleri ve dar alanda oyunla başlayan akşam antrenmanımız ise taktik oyunla sona erdi.  
Antrenman Günlüğü: 27 Haziran 2020
Manisa Futbol Kulübümüz, Teknik Direktörümüz Cihat Arslan yönetiminde bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarına devam etti. Manisa Futbol Kulübümüzün ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanı koordinasyon çalışması ve yarı sahada oyunla sona erdi.
Antrenman Günlüğü: 26 Haziran 2020
Manisa Futbol Kulübümüz, Teknik Direktörümüz Cihat Arslan yönetiminde bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. Takımımızın ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanı aerobik dayanıklılık parkuruyla devam etti. Aerobik dayanıklılık parkurunun ardından antrenmanımız taktik oyunla sona erdi.
Aktan, “TFF’nin Aldığı Karara Saygılıyız”
Manisa Futbol Kulübümüzün Başkanı Mevlüt Aktan, Alt Ligler’in Instagram canlı yayınına konuk oldu. TFF 2. Lig ve 3. Lig’de maçların 18 Temmuz tarihinde başlanması kararıyla ilgili açıklamalarda bulunan kulüp başkanımız Mevlüt Aktan, “ Bu sürecin buraya kadar gelmemesi lazımdı.…
Antrenman Günlüğü: 25 Haziran 2020
Manisa Futbol Kulübümüz, Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.  Teknik Direktörümüz Cihat Arslan yönetiminde gerçekleşen antrenmanımız ısınma hareketleri ve 5’e 2 oyunla başladı. Aerobik koşunun ardından antrenmanımız dar alanda oynanan üç kaleli oyunla sona erdi.
Antrenman Günlüğü: 24 Haziran 2020
Manisa Futbol Kulübümüz, Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bugün gerçekleştirdiği çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. Sabah gerçekleşen antrenmanda dayanıklılık testinden geçen Manisa Futbol Kulübümüzün akşam antrenmanı ise aerobik koşuyla başladı, pas çalışmasıyla sona erdi.
Antrenman Günlüğü: 23 Haziran 2020
Manisa Futbol Kulübümüz, Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bugün gerçekleştirdiği çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.  Sabah gerçekleşen antrenmanda salonda kuvvet çalışması yapan Manisa Futbol Kulübümüzün akşam antrenmanı ise ısınma hareketleri ve 5’e 2 oyunla başladı. Takımımızın akşam antrenmanı taktik oyun ve dar alanda oyunla sona erdi. 

Manisa Futbol Kulübü Resmi İnternet Sitesidir.
www.manisafk.com’da bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

  • Uncubozköy Mh. 5527 Sk. No:33 Halil Onultmak Spor Tesisi Yunusemre / MANİSA
  • 0 (236) 233 33 44
  • bilgi@manisafk.com