SGK Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt’tan Başkanımız Mevlüt Aktan’a Ziyaret

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt, Manisa Futbol Kulübümüzün Başkanı Mevlüt Aktan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Kulüp başkanımız Mevlüt Aktan, gerçekleşen nezaket ziyaretinde SGK Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt’a, Manisa Futbol Kulübümüzün ürünlerinin yer aldığı hediye paketini takdim etti.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt, Manisa Futbol Kulübümüzün Başkanı Mevlüt Aktan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Manisa Futbol Kulübümüze şampiyonluk yarışında başarılar dileyen Kurt, “ Bir Manisalı olarak, Manisa Futbol Kulübümüzün başarılarını iftiharla izliyoruz. Başkanımız Mevlüt Aktan gerçekten futbolu bilen, futbolun içinden gelen biri olarak takımda gerçekten üstün bir idarecilik sergiliyor. Hem takıma olan güveni, hem de vizyonuyla Manisa Futbol Kulübü’nün ümit ediyorum ki sezon sonunda 1. Lige yükselmesi mümkün olacaktır. 11 hafta da 10 galibiyet ve 1 beraberlikle 31 puan toplayan bir takım var. Camianın sevgisini ve güvenini de arkasına almış durumda. Bu rüzgârla öz önce belirttiğim gibi Manisa Futbol Kulübü başarıya ulaşarak, Manisa’mızın hem marka değerine çok büyük bir katkı sağlayacak, hem de futbol kulübümüzü birinci lig de ve akabinde Allah nasip ederse süper lig de izlemek bizler içinde büyük bir keyif olacak. Ben, başta sayın başkanımız Mevlüt Aktan’a, Manisa Futbol Kulübü’nün kıymetli teknik yöneticilerine ve futbolcularına bu kutlu yolda başarılar diliyorum.

Allah yollarını açık etsin” ifadelerini kullandı. Kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ise Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Manisa İl Müdürü yavuz Kurt’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Manisa Futbol Kulübümüzün ürünlerinin yer aldığı hediye paketini takdim etti.

Yorum Yap

Manisa Futbol Kulübü Resmi İnternet Sitesidir.
www.manisafk.com’da bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

  • Uncubozköy Mh. 5527 Sk. No:33 Halil Onultmak Spor Tesisi Yunusemre / MANİSA
  • 0 (236) 233 33 44
  • bilgi@manisafk.com