Manisa Futbol Kulübümüz Okul Projesi İçin Dikici’yi Ziyaret Etti

Manisa Futbol Kulübümüzün Başkan Vekili Engin Anlı, Kulüp CEO’muz Levent Devrim, Genel Müdürümüz Alparslan Kaya ve Halkla İlişkiler Sorumlumuz Zerrin Ağar, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici’yi ziyaret ederek, okullarda hayata geçirmeyi planladıkları proje hakkında bilgi verdiler. Manisa FK Başkan Vekilimiz Engin Anlı, kulübümüzün kente yeniden bir futbol heyecanı yarattığını, her hafta artan seyirci sayısının tribünleri tam anlamıyla doldurduğunu belirterek, “A takımımızın başarısının yanında altyapımızda da hayli yetenekli olan genç sporcularımız var. Bizler, bünyemizdeki sporcularımızın yanında kulüp dışındaki çocuklarımıza da ulaşarak o çocuklarımızı spora teşvik etmek amacındayız. Bu kapsamda ilk adımda Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerimizde yer alan okullarımızda sizlerin de işbirliğiyle hazırladığımız projeyi hayata geçirmek istiyoruz. Amacına ulaşacağına inandığımız projeyle hem yeni yetenekleri kulübümüze kazandıracağız, hem okullarımızda sportif faaliyetlerin gerçekleştirilmesine hizmet etmiş olacağız, hem de Manisa FK aidiyet duygusunun daha da gelişmesini sağlamış olacağız ” dedi.

Dikici, “ Çocukların Her Anlamda Gelişimine Destek Olacak Projelere Açığız”

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çocukların yararına geliştirilen projelere sonuna kadar destek verdiklerini belirtti. Dikici, “Çocukların her anlamda gelişimine destek olacak projelere açığız. Manisa Futbol Kulübü olarak hazırlamış olduğunuz projeyi ilgili birimlerimizle birlikte inceleyerek yapılacak olan protokolle çocuklarımızın sportif gelişimlerine katkı sağlanmış olacak” diye konuştu.

Manisa Futbol Kulübümüzün Başkan Vekili Engin Anlı, ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici’ye üzerinde ismi yazılı formayı ve içinde Manisa FK ürünlerinin bulunduğu çanta hediye etti.

Yorum Yap

Manisa Futbol Kulübü Resmi İnternet Sitesidir.
www.manisafk.com’da bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

  • Uncubozköy Mh. 5527 Sk. No:33 Halil Onultmak Spor Tesisi Yunusemre / MANİSA
  • 0 (236) 233 33 44
  • bilgi@manisafk.com