Manisa FK Futbol Okulları’na büyük ilgi

Manisa Futbol Kulübümüzün Futbol Okulları ailesine katılmak isteyen sporcular, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bulunan standımıza büyük ilgi gösteriyor.

Manisa Futbol Kulübümüzün Futbol Okulları Kademeli Normalleşme ile çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Futbol Okullarımıza kayıt yaptırmak isteyen sporcular, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda kurulan standımıza büyük ilgi gösteriyor. Futbolcu olma hayali kuran Manisalı çocukları Manisa FK Futbol Okulları’na davet eden Altyapı Sorumlumuz Özcan Nalbantlar, “Altyapıda sadece Manisa’nın değil Ege bölgesinin ve Türkiye’nin önemli kulüplerinden biri haline geldik. Bu nedenle futbolcu olma hayali kuran bir çok sporcunun kulübümüz bünyesine dahil olmak istiyor. Biz de Manisa Futbol Kulübü olarak Futbol Okullarına büyük önem veriyoruz. Deneyimli antrenörlerimizin eğitimleriyle modern futbola uygun yeni ve yetenekli futbolcuları hem kulübümüz bünyesine hem de Türk futboluna kazandırmak istiyoruz. Sporcular ve aileleri 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda kurduğumuz stant aracılığıyla Futbol Okullarımız hakkında her türlü bilgi alıp, kayıt yaptırma imkanı sağladık. Futbolcu olma hayali olan çocuklarımızı, gençlerimizi aramızda görmek bizi mutlu edecektir” dedi.

Detaylı bilgi ve kayıt için standımıza bekliyoruz

5-12 yaş arasındaki sporcuların kayıt yaptırabileceği Futbol Okullarımız, 8 sahada hizmet veriyor. Futbol Okullarımızın kayıt ücreti ise 50 TL. Kayıt yaptırmak isteyen futbolcu adayları kayıt bilgileri için Tevfik Lav Spor Tesislerimizde bulunan kayıt bürosuna danışabilir, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki standımızı ziyaret edebilir ya da 0539 815 45 00 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Yorum Yap

Manisa Futbol Kulübü Resmi İnternet Sitesidir.
www.manisafk.com’da bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.