Kulübümüzde Milli Gurur

U16 Milli Takımımızın 26-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Uluslararası Hazırlık Turnuvası müsabakalarının aday kadrosu açıklandı. 21 kişilik aday kadroya Manisa Futbol Kulübümüzün U16 takımında forma giyen başarılı orta saha oyuncusu Yiğit Kerem de dahil edildi. 

TFF U16 Milli Takımımızın Antalya’da Belçika, Danimarka ve Portekiz ile oynayacağıUluslararası Hazırlık Turnuvası aday kadrosu açıklandı. Açıklanan 21 kişilik aday kadroda Manisa Futbol Kulübümüzün U16 takımında forma giyen yetenekli orta saha oyuncusu Yiğit Kerem de yer aldı. 26-30 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek turnuvada boy gösterecek olan Yiğit Kerem, milli formayı terletirken Manisa’nın da adını uluslar arası platformda duyuracak. 

Altyapıda Oluşumun Karşılığını Aldık 

Manisa FK Futbol Altyapı Sorumlumuz Özcan Nalbantlar da, U16 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edilen Yiğit Kerem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Altyapıda gerçekleştirdikleri yapılanmanın ilk meyvesini verdiğini dile getiren Nalbantlar, “Manisa Futbol Kulübü olarak milli bir gurur yaşıyoruz. Heyecanlıyız. İnşallah, altyapımızdan daha nice futbolcuları milli takıma kazandırırız” diye konuştu.

Yorum Yap

Manisa Futbol Kulübü Resmi İnternet Sitesidir.
www.manisafk.com’da bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

  • Uncubozköy Mh. 5527 Sk. No:33 Halil Onultmak Spor Tesisi Yunusemre / MANİSA
  • 0 (236) 233 33 44
  • bilgi@manisafk.com