Kulübümüz, Çocuklarla Buluşmaya Devam Ediyor

Manisa Futbol Kulübümüz okullara gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Mehmet Akif Ersoy Lisesi ve Sınav Koleji öğrencileriyle buluştu.

Manisa FK Ceo’su Levent Devrim, futbolcularımız Mehmet Yılmaz, Sinan Kurumuş, Salih Zafer Kurşunlu ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zerrin Ağar, ilk olarak Mehmet Akif Ersoy Lisesi’ni ziyaret etti. Altyapımızdan 7 oyuncumuzun da öğrenim gördüğü okulda, futbolcularımız öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Devrim, “Çocuklarımızın yüreğine dokunmak istiyoruz”

Manisa FK Ceo’su Levent Devrim, öğrencilere kulübümüzü tanıtıcı bilgiler verirken, spor ve eğitimin bir arada yürütülebileceğinden, hangi branş olursa olsun gençlerin sporla uğraşmasının öneminden bahsetti. Devrim, “Manisa Futbol Kulübü olarak, okullarımızda çocuklarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Manisa’da yeniden futbol heyecanını yaşatırken, geleceğimiz çocuklarımızın faydasına olacak projelerimizi de hayata geçirmek için çalışıyoruz. Manisa FK sportif başarı anlamında en üst seviyeyi hedeflerken, taraftar aidiyetine de önemle vurgu yapmakta, günden güne artan Manisa FK taraftarı kültürünü yaratmak konusunda çalışmalarını sürdürmekte. Bu gerçekleştirdiğimiz okul ziyaretleri de bunun bir parçası. Tüm okullara ulaşarak, çocuklarımızın yüreğine dokunmak istiyoruz” dedi.

Devrim’in konuşmasının ardından futbolcularımız öğrencilerden gelen soruları cevapladılar. Soru-cevap şeklinde geçen söyleşi sonunda öğrenciler futbolcularımızdan imza almak için birbirleriyle yarıştılar.

Sınav Koleji’nde Yoğun İlgi

Günün ikinci ziyaretini Sınav Koleji’ne gerçekleştiren Manisa FK Ceo’su Levent Devrim ve futbolcularımız, burada öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Salonu tamamen dolduran öğrenciler futbolcuları soru yağmuruna tuttular.

Öğrencilerden gelen soruları içtenlikle yanıtlayan futbolcularımız, çocukların gönüllerini fethederken, derslerde başarılı olmanın ve okumanın önemine dikkat çektiler. Öğrencilere mutlaka sporla uğraşmaları tavsiyesinde bulunan futbolcularımız, okul ve sporun birarada başarıyla yürütülebileceğine de önemle vurguladılar.

Günün Anısına İmzalı Forma

Manisa Futbol Kulübümüz her iki okula da, futbolcularımızın imzalarının bulunduğu çerçeveletilmiş forma, Manisa FK atkısı ve kalemi, basketbol, futbol ve voleybol topu hediye ederken, günün anısına fotoğraf çekimi de gerçekleştirildi.

Yorum Yap

Manisa Futbol Kulübü Resmi İnternet Sitesidir.
www.manisafk.com’da bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

  • Uncubozköy Mh. 5527 Sk. No:33 Halil Onultmak Spor Tesisi Yunusemre / MANİSA
  • 0 (236) 233 33 44
  • bilgi@manisafk.com