Kerem ve Osman ile profesyonel sözleşme imzaladık

Manisa Futbol Kulübü Akademimizden yetişen ve Milli Takımlarımızda forma giyen Kerem Arık ve Osman Kahraman ile profesyonel sözleşme imzaladık. Kerem ve Osman’ı tebrik ediyor, başarılarla dolu bir kariyer diliyoruz.

Manisa Futbol Kulübü Akademimiz, A takımımıza ve Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyor. Akademimizden yetişen ve alt yaş Milli Takımlarımızda forma giyen Kerem Arık ve Osman Kahraman ile profesyonel sözleşme imzaladık. İmza törenine Genel Koordinatörümüz Hüseyin Hasacar, Akademi İdari Direktörümüz Alparslan Kaya, Akademi Teknik Direktörümüz Namet Ateş ve sporcularımızın aileleri katıldı.

Hasacar, “Kerem ve Osman, Manisamız ve kulübümüz için büyük değer”

Kerem ve Osman’ın Manisa Futbol Kulübü ve Türk futbolu için önemli birer değer olduğunu vurgulayan Genel Koordinatörümüz Hüseyin Hasacar, “Akademimizde yaptığımız özverili çalışmaların en güzel meyvelerinden olan Kerem ve Osman ile profesyonel sözleşme imzaladık. Kerem ve Osman alt yaş Milli Takımlarımızda forma giyiyor. Manisamız’ı ve Manisa Futbol Kulübümüzü Milli forma altında gururla temsil ediyorlar. Manisa Futbol Kulübü olarak daha çok futbolcuyu hem A Takımımıza hem de Türk futboluna kazandırmak için çalışıyoruz. Kerem ve Osman Manisa Futbol Kulübümüz için, Türk futbolu için önemli değerler. Her ikisine de profesyonel kariyerlerinde büyük başarılar diliyorum” dedi.

Kerem, “Hayallerimin ilk adımlarını attığım için mutluyum”

Takımımızla profesyonel sözleşme imzalayan ve U17 Milli Takımımızda da forma giyen Kerem Arık, “Akademisinde yetiştiğim Manisa Futbol Kulübü’nde profesyonel kariyerime adım atmak benim için tarif edilemez bir duygu. Hayallerimin ilk adımlarından birini attım. Bundan sonra daha çok çalışıp hem A Takımımızda hem de Milli Takımımızda yukarılara çıkmak istiyorum. Bana güvenen Başkanımıza, yönetimimize ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Osman, “Çok çalışıp hedeflerime ulaşmak istiyorum”

Akademimizin yetiştirdiği önemli yeteneklerden biri olan ve U16 Milli Takımımızda görev alan Osman Kahraman ise, “Hayallerimden biri olan Manisa Futbol Kulübü A Takımına adım attım. Çok mutluyum ve heyecanlıyım. Çok çalışıp A Takımımıza katkı sağlamak istiyorum. Milli Takımda da hedefim A Milli forma. Bunun için çok çalışacağım. Bana inanan Başkanımıza ve yönetimimize, beni yetiştiren hocalarıma çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yap