Her zaman amatör futbol kulüplerimizin yanındayız

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin amatör futbol kulüplerine yönelik düzenlediği nakdi yardım törenine katılarak, kulüplerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha gösterdik.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl düzenlediği nakdi yardım töreni MASKİ Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Törene Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün yanı sıra Başkanvekilimiz Engin Anlı, Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Erol Timur, yönetim kurulu üyelerimiz, amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

Başkan Cengiz Ergün, kulübümüzden övgüyle bahsetti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, törende yaptığı konuşmada kulübümüzden övgüyle bahsederek, “Manisa Futbol Kulübümüz, bizleri Spor Toto 1. Lig’de en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Bu sezon play-off iddiasını sürdüren Manisa FK’ya başarılar diliyorum. Deprem felaketinde yaraları sarma adına Manisa FK Akademisinde depremzede çocuklarımıza ücretsiz eğitim veriliyor, deprem bölgesinden ilimize gelen lisanslı futbolculara antrenman imkanı sağlanıyor. Bu anlamda Manisa FK’yı canı yürekten kutluyorum. Altyapısından yetiştirdiği futbolcularla da son dönemde Türk futbolunda adından söz ettiren Manisa FK’nın ilerleyen süreçte çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum” dedi.

Başkanvekilimiz Engin Anlı, “Amatör kulüplerimizin destekçisiyiz”

Tören sonrası değerlendirmelerde bulunan Manisa Futbol Kulübü Başkanvekilimiz Engin Anlı ise, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin amatör kulüplere yönelik her yıl düzenlediği nakdi yardım törenine katılmaktan dolayı mutlu olduk. Biz de Manisa Futbol Kulübü olarak geçtiğimiz Kasım ayında TFF 2. Lig’den 3. Lig’e, Bölgesel Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e, 1. ve 2. Amatör Ligler dahil olmak üzere yaklaşık 140 kulübümüze futbol topu desteğinde bulunmuştuk. Manisa Futbol Kulübü olarak Başkanımız Mevlüt Aktan öncülüğünde amatör kulüplerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Amatör kulüplerimizin öneminin bilincinde bir kulüp olarak amatör kulüplere desteğimiz her zaman devam edecektir” dedi.

Amatör kulüplere hediyeler takdim ettik Tören sonunda Başkanvekilimiz Engin Anlı, törene katılan amatör kulüplerin başkan ve yöneticilerine kulübümüzün ürünlerinin yer aldığı hediye paketleri takdim etti. Tören günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Yorum Yap