Erhan Erentürk Manisa FK’da

Manisa Futbol Kulübümüz, EMS Yapı Sivasspor’dan tecrübeli kaleci Erhan Erentürk’ü kiralık olarak kadrosuna kattı. İmza töreninde konuşan Erhan, “Hedeflerim doğrultusunda en doğru yerdeyim. Manisa Futbol Kulübü ile başarılı olmak istiyorum” dedi.

Manisa Futbol Kulübümüz, Trendyol Süper Lig ekiplerinden EMS Yapı Sivasspor’dan tecrübeli kaleci Erhan Erentürk ile sezon sonuna kadar kiralık olarak sözleşme imzaladı. İmza törenine Futbol Şube Sorumlumuz Erdem Özkan katıldı. İmza töreninde konuşan yeni transferimiz Erhan, “Kariyerim ve hedeflerim açısından çok doğru bir yerdeyim. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok çalışıp Manisa Futbol Kulübü ile büyük başarılar elde etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Erdem Özkan, “Erhan, güvendiğimiz, bize katkı sağlayacak bir kaleci”

Erhan Erentürk transferiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Futbol Şube Sorumlumuz Erdem Özkan, “Erhan Erentürk, bu ligi iyi bilen tecrübeli bir kaleci. Manisa Futbol Kulübü formasıyla çok güzel işler yapacaktır. Takımımıza önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Transferin hem Erhan kardeşimize hem de Manisa Futbol Kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yeni transferimiz Erhan Erentürk kimdir?

Manisa Futbol Kulübümüzün yeni transferi Erhan Erentürk, 30 Mayıs 1995 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Futbola Karşıyaka altyapısında başlayan Erhan, daha sonra 2018-2019 sezonunda Altınordu’ya transfer oldu. Altınordu’da başarılı işlere imza atan tecrübeli eldiven, 2021-2022 sezonunda Bursaspor’a transfer oldu. Bursaspor’da sergilediği performansla dikkat çeken Erhan, 2022-2023 sezonunda Süper Lig ekibi Tümosan Konyaspor’a transfer oldu. Son olarak EMS Yapı Sivasspor’a transfer olan Erhan, kariyerinde 180 resmi maçta forma giydi.

Yorum Yap