Altyapımızda 12. Haftanın Sonuçları

Manisa Futbol Kulübümüzün, Bölgesel Gelişim Ligleri’nde mücadele eden U19, U17, U16 ve U15 takımları, Cumartesi ve Pazar günü oynadıkları müsabakalarla 12’nci haftayı tamamladı. Karşılaşmaları, Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı Sorumlumuz Özcan Nalbantlar da takip etti.

Cumartesi günü Tevfik Lav Spor Tesisleri’nde oynanan karşılaşmada U17 takımımız,  Karşıyaka’yı 2-1 mağlup etmeyi başardı ve hanesine 3 puanı yazdırdı. Karşıyaka Efsaneler Stadı’nda İzmir temsilcisinin konuğu olan U19 takımımız, sahadan puansız ayrıldı.

U16 Takımımız Zirveyi Bırakmıyor

Pazar günü U16 ve U15 takımlarımız Tevfik Lav Spor Tesisleri’nde oynanan karşılaşmalarda Ci Group Buca takımını konuk ettiler. Karşılaşma öncesi 26 puanla zirvede bulunan U16 takımımız, sahadan 3-0 galibiyetle ayrıldı ve puanını 29’a çıkararak zirvedeki yerini korudu. Bu karşılaşmada her iki takımda birer penaltı atışından yararlanamadı. Günün diğer maçında U15 takımımız, ikinci yarısında birçok net gol vuruşundan yararlanamadığı karşılaşmadan 2-1 mağlup ayrıldı.

Yorum Yap

Manisa Futbol Kulübü Resmi İnternet Sitesidir.
www.manisafk.com’da bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

  • Uncubozköy Mh. 5527 Sk. No:33 Halil Onultmak Spor Tesisi Yunusemre / MANİSA
  • 0 (236) 233 33 44
  • bilgi@manisafk.com