Akademimizden yetişen genç futbolcumuz Emre Akboğa ile profesyonel sözleşme imzaladık

Manisa Futbol Kulübü Akademimizden yetişen ve U17 Milli Takımımızda da forma giyen 16 yaşındaki genç futbolcumuz Emre Akboğa ile 3 yıllık profesyonel sözleşme imzaladık.

Manisa Futbol Kulübümüz, Akademimizden yetişen ve U17 Milli Takımımızda da forma giyen 2007 doğumlu orta saha oyuncusu Emre Akboğa ile 3 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı. İmza törenine İdari Direktörümüz Nderim Nexhipi katıldı. İmza töreninde konuşan genç futbolcumuz Emre, “Akademisinde futbol oynadığım kulübümde profesyonel kariyerime adım atmak benim için çok güzel bir duygu. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.

Nderim Nexhipi, “Emre, çok değerli bir yetenek”

Akademimizden yetişen Emre’ye profesyonel kariyerinin hayırlı olmasını dileyen İdari Direktörümüz Nderim Nexhipi, “Emre Akboğa, 16 yaşında çok değerli bir yetenek. Akademimizden yetişerek A takıma katılan oyuncuların artması bizleri mutlu ediyor. U17 Milli Takımda da forma giyen bir oyuncu. Emre’nin çok başarılı olacağına yürekten inanıyor ve Manisa Futbol Kulübü formamızla başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Emre Akboğa kimdir?

Akademimizden yetişen ve profesyonel sözleşme imzaladığımız Emre Akboğa 17 Mart 2007 yılında Manisa’da dünyaya geldi. Akademimizde U15, U16 ve U17 Takımlarımızla Elit Ligler’de 49 resmi maça çıkan Emre, 30 gol kaydetti. U16 ve U17 Milli Takımlarımızda da forma giyen genç yetenek, 9 resmi maçta görev aldı. Profesyonel kariyerine adım atan Emre’yi tebrik ediyor, Siyah-beyaz formamızla başarı dolu bir kariyer diliyoruz.

Yorum Yap